Muharrem İnce, Gençlere Son Ses Açarak Ortalığı İnletmelerini İstediği Şarkıyla Tepkilerin Odağında

Cumhurbaşkanı adaylarından biri Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce bildiğiniz üzre.

2018’de CHP’den Cumhurbaşkanı adayı olan İnce’nin, ‘Adam kazandı’ iletisi muhakkak bir bölümü kendisine kızgın ve kırgın hale getirmişti. 2023 seçimleri için tekrar aday olan Muharrem İnce, bugün attığı tweet ile gençlere seslendi ve ‘Arabada gaz pedal müziğiyle ortalığı ayağa kaldırmanızı istiyorum.’ dedi. Muharrem İnce’nin bu istediğine ise yansılar gecikmedi.

Hadi gelin, ayrıntılara daima birlikte bakalım.

14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlere çok az bir müddet kaldı bildiğiniz üzere.

Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra Cumhurbaşkanı adaylarından biri de Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce.

2018 yılında CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan İnce’nin, Erdoğan karşısında seçimi kaybettiğini kabul edip İsmail Küçükkaya’ya,

“Adam kazandı” iletisini atması belirli bir kesiti kendisine kızgın ve kırgın hale getirmişti.

Tekrar cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, bu gergin süreçte attığı argümanlı tweetlerle de sık sık tenkitlerin maksadı oluyor.

Muharrem İnce’nin, seçim otobüsünde yaptığı dans figürleri geçtiğimiz günlerde bir TikTok akımına dönüşmüş ve kullanıcılar İnce’nin hareketlerini taklit ederek görüntüler çekmeye başlamıştı.

İnce de bugün attığı tweet ile gençlere seslendi ve “Arabada gaz pedal müziğiyle ortalığı ayağa kaldırmanızı istiyorum.” dedi.

?

Muharrem İnce’nin bu istediği ise reaksiyon çekti:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir